Background

فایبرسمنت و صفحات سیمانی

معرفی

sementفایبر سمنت یا سمنت برد ترکیبی منحصر به فرد و بدون آزبست است که در آن الیاف سلولوز با بافتی از سلیکات و سیمان یکپارچه شده تا با بهره گیری از تکنولوژی اتوکلاو محصولی با ثبات و دوام طولانی در تمامی شرایط اقلیمی حاصل گردد.
با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی های ساخت و ساز همواره استفاده از مصالح سبک ، صنعتی و سازگار با ساخت و ساز خشک مورد توجه بوده است که در این میان فایبرسمنت (سمنت برد) با قابلیت های فراوان دز استفاده در نمای ساختمان، دیوار های داخلی و خارجی، کف و سقف گزینه ای ایده آل برای مهندسین و کارفمایان میباشد یکی از خصوصیات برتر سمنت برد عدم آسیب رسانی رطوبت به این محصول میباشد بنابراین میتوان از آن در محیط های مرطوب ساختمان استفاده نمود.

از خصوصیات منحصر به فرد سمنت برد می توان به انعطاف پذیری آن اشاره نمود که امکان ایجاد سطوح قوس دار در نمای ساختمان را فراهم میسازد این امر امتیاز ویژه ای به معماران و طراحان جهت استفاده در نماهای مدرن و سطوح دکوراتیو خواهد داد. شایان ذکر است سطوح قوس دار بسته به ضخامت بدون خیس کردن پانل از شعاع 1 تا 8 متر ایجاد میگردد.

مقاومت بالا در برابر آتش از دیگر امتیازات فایبر سمنت SKS Board میباشد ، دیوار های اجرا شده توسط این محصول میتوانند تا 4 ساعت مقاومت در برابر آتش را فراهم آورند برای اطلاع از جزئیات دیوار های مقاوم در برابر آتش به صفحه گواهینامه ها و استاندارد ها بخش مقاومت در برابر آتش مراجعه فرمائید.

ابعاد 22/1 در 44/2 متر

ضخامت 10-12 میلیمتر

کاربرد:نمای بیرون

ابعاد 22/1 در 44/2 متر

ضخامت 8 و 10 میلیمتر

کاربرد:نمای بیرون و داخل

ابعاد 20/0 در 3 متر

ضخامت 8 و 10 میلیمتر

کاربرد:نمای بیرون

ابعاد 22/1 در 44/2 متر

ضخامت 6-28 میلیمتر

کاربرد:نمای بیرون و داخل و کف